teisipäev, 11. jaanuar 2011

Soovitus sushifännidele: uus sojakaste

Spetsialistid õpetavad, et Eesti jaekaubanduses leidub ainult üks sort sojakastet, mis sobib sushi serveerimiseks - see on Kikkomani sojakaste dispenseriga pudelis.

Nüüd leidsin ühe veel, mis mulle isegi rohkem sobib tänu magusamale maitsele. Müügil olen seda seni näinud ainult Pärnu Maximas XXX.

4 kommentaari:

Liina Freivald ütles ...

Rainbow sojakaste on näiteks liiga vedel ja täiesti uskumatult soolane. Tegin sellega ahjukana, ja kana suhtes muidu üldiselt leplik laps hindas tulemuse nii halvaks, et läksime mõneks ajaks searibikatsetustele üle.

Mizzy ütles ...

Hey,

Kas oskaksite soovitada teisigi häid sojakastmeid sushi jaoks. Sellist kastet nagu siin pildi peal ei ole mida leidnud:/

Treener ütles ...

Ega rohkem pole leidnud sobivaid. Kikkomani versiooni näeb siit: http://www.nori.ee/kikkoman_sojakaste_disp_150

Unknown ütles ...

Tere tublid sushifännid! Tänaseks saab Japanses Choice sushi sojakastet osta kõikidest suurematest Selveritest ja Rimidest samuti, olenemata piirkonnast. Kui oma kodupiirkonnast seda ei leia, võib saata meili kadri@dtl.ee ja ma leian poe, kus seda müüa on. Japanese Choice sushi sojakaste on valmis maitsestatud ja kohe kasutamiseks mõeldud, et väga mugav koduseks kasutamiseks. Kadri Tran Thai Choice/ Japanese Choice tootejuht